Tıkla Ajans Kurumsal Bilgilerimiz

İlk günkü ciddiyeti ile hizmetini devam ettiren profesyonel kadrosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan ekibimiz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine daima en yenisini ve iyisini sunmayı hedeflemiştir. Rekabet ortamında zirvede kalabilmek ve piyasada tutunabilmek için doğru analizlerde bulunarak farklılıkları öne çıkarabilen uzman bir çözüm ortağına ihiyacınız var. Tamda bu noktada ihtiyacınızı karşılamak için buradayız. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimlerimizle kurumsal kimliğinizi zenginleştirecek. Doğru stratejik yöntemlerle yeni fikirler ortaya koyarak uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız. Gelin belirlediğiniz hedeflere birlikte yürüyelim. Açıldığımız günden beri hep yeniliklerin peşinde koştuk. Yenilikleri takip ederek yeni bakış açıları kazandık. Özgün fikirlerimizle fark yarattık. Uzman ekibimizle tüm çalışmalarımızı büyük bir özen ve titizlikle yürütüp kaliteli hizmet sunmayı prensip edindik.

  • Alanında Uzman Profesyonel Ekip
  • Güvenilir ve Dürüst
  • Yüzlerce Referans
  • Kaliteli ve Kullanışlı Sistemler

Çalışma Ekibimiz

Ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit!

Fikret Bay

CEO - Firma Yöneticisi
Fikret.Bay@tiklaajans.com

İbrahim Tarakçı

Bilgisayar Mühendisi
ibrahim.t@tiklaajans.com

Özkan Altunışık

Bilgisayar Mühendisi
ozkan.a@tiklaajans.com

İbrahim Başboğu

Bilgisayar Mühendisi
ibrahim.b@tiklaajans.com

Üsame Erdoğan

Web Developer - Designer
usame.e@tiklaajans.com

Salim Başar

Yazılım & Danışman
salim.basary@tiklaajans.com

Kamil Çayır

Avukat
kamil.c@tiklaajans.com

Mustafa Aytekin

Danışman
mustafa.a@tiklaajans.com

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan firmamız, kısa vadede oluşturduğu bilgi ve tecrübe birikimini uzun vadelere taşıyarak, önder ve lider duruşuyla ülkemizi ulusal platformda temsil etmeyi görev edinmiştir.
Tıkla Ajans ekibi olarak kurulduğumuz andan itibaren istikrarlı kalite anlayışı ile reklam dünyasına değer katarak farklılık yaratmayı esas aldık. Ekibimiz kısa vadede farklı projelere imza atarak titiz, yaratıcı ve sonuç odaklı çalışmaları ile bünyesine güçlü referanslar katarak kendini bu alanda ispatlamış lider kuruluşlar arasında yer almayı başarmıştır.
Tıkla Ajans olarak müşterilerimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz olarak görüp onları çıktıkları bu yolda ilk günden sonra herzaman yanlarında olacağımızı sözvererek başlıyoruz. İşimize bakışımız önce kendimiz beğenip olur onayı aldıktan sonra müşterimizin onayına sunmakla başlar. Fark gözetmeksizin bir projeye başladığımızda ileri günlerde geliştirilebilecek yönlerini araştırıp o alt yapıda bırakarak müşterimiz devam etmek istediğinde o alt yapıdan devam ederek tekrardan bir emek harcamadan üst üste koyma misali herzaman yükseliş içerisinde olacaktır. Özgün ve fark yaratan bir işimize bakışımız vardır. Bizimle başladığınız projelerinde benzerlerden ayrılarak daima fark yaratan bir yönü ile sizinde farklı bir projenizi sizinle birlikte yaşatmayı arzuluyoruz. Şu ana kadar bizimle çalışan müşterilerimize herzaman bu söylediklerimiz söz verdiğimiz ve sözümüzün üzerinde müşteri menmuniyetine önem vererek karşılıklı menmuniyet garantisi ile işimize bakıyoruz. Tıkla Ajans olarak işimize bakışımız kendimize bakışımız olarak anlıyoruz ...
İSTANBUL
İZMİR
KONYA
ANKARA
ANTALYA
ERZURUM